• Nasze grupy

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2024r.

Nowa galeria PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2024r. została dodana do albumu fotograficznego

12 kwietnia 2024 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka dzieci z grup Zajączki i Motylki. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie maluszki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom!

• ŚWIĘTO GRUPY - ZAJĄCZKI

Nowa galeria ŚWIĘTO GRUPY - ZAJĄCZKI została dodana do albumu fotograficznego

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Nowa galeria PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY została dodana do albumu fotograficznego

,,Marzanno Marzanno Ty zimowa panno! Ciebie pożegnamy Wiosnę przywitamy". Barwny korowód przedszkolaków śpiewających wiosenne piosenki udał się nad pobliską rzeczkę, by przepędzić panującą zimę, a powitać najpiękniejszą porę roku, na którą wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością, a mianowicie WIOSNĘ :) Dzieci pożegnały PANIĄ ZIMĘ śpiewając piosenkę ,, Siadaj zimo na sanki i uciekaj już" po czym uroczyście przywitały piękną PANIĄ WIOSNĘ z którą udaliśmy się w drogę powrotną do naszego przedszkola :)

• OSTATNI TYDZIEŃ REKRUTACJI!!!

Przed nami ostatni tydzień rekrutacji do Gminnego Przedszkola w Woli Obszańskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola do dnia 22 marca. Wniosek można pobrać na naszej stronie internetowej lub w placówce.

• 8 MARCA - DZIEŃ KOBIET!!!

Kobietka, pani, dziewczynka

Właściwie kim jest ona?

To może być siostrzyczka,

mamusia, babcia, żona!

I pani w bibliotece, sąsiadka, aptekarka

Pani wychowawczyni i pani dziennikarka.

W szpitalu pani doktor i koleżanka Ola

• Sobota27.04.2024